Суд став на сторону закону

25 березня цього року за участю провідного юрисконсульта заповідника відбулося судове засідання Львівського апеляційного адміністративного суду. Предметом розгляду була апеляційна скарга Жовківської РО ГО "Фронт змін" на постанову Жовківського районного суду Львівської області від 06.12.2013 року у справі № 444/2520/13-а за позовом заповідника до Жовківської міської ради, треті особи: Жовківська РО ГО "Фронт змін" про скасування рішення виконавчого комітету Жовківської міської ради.

Львівський апеляційний адміністративний суд залишив в силі вищезгадану постанову Жовківського районного суду, якою повністю  задоволено позовні вимоги заповідника та скасовано рішення виконавчого комітету Жовківської міської ради "Про надання дозволу Жовківській РО ГО "Фронт змін" на встановлення рекламоносія соціяльної реклами на фасаді будинку по вул. Львівській в м. Жовква".

Мова іде про розміщення так званого "рекламоносія соціальної реклами" що знаходиться на щойно відремонтованому фасаді будинку -  памятки архітектури № 5 по вул. Львівській у м. Жовкві. Зараз на цьому місці розміщено рекламу однієї з торгівельних мереж.