Святкування Різдва в Замку

Ось і відбувся фестиваль "Різдво в Замку"!
Щира подяка всім, хто працював з нами в одній команді: викладачам Жовківської школи мистецтв, Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості, колективу відділу культури і туризму Жовківської РДА, колективу відділу освіти Жовківської РДА.
Окрема подяка художнім керівникам, солістам та колективам, які взяли участь у нашому святі. Всі просто молодці!!! Глядачі були зачаровані вашими виступами!!! Незважаючи на сильний мороз, ви були з нами до кінця.
Велике спасибі нашим ведучим Максиму Правцю і Юлії Юськів, справжнім професіоналам своєї справи!
За незабутні, корисні та цікаві майстер-класи величезна вдячність Панчишин Ірині (виготовлення різдвяних дзвіночків), Дерешок Тетяні (вироби з солоного тіста), Олені і Роману Обух (розпис медового пряника).
За створення особливої атмосфери, за професійний майстер-клас велике спасибі Миколі Візінському, керівнику гуртка "Творча майстерня. Ковальство" ЖРЦДЮТ та його вихованцям.
Дякуємо учасникам виставки-конкурсу різдвяної атрибутики "Різдвяне диво". Ви надзвичайно талановиті! Ваші роботи стали справжньою окрасою нашого свята!
Надзвичайно вдячні організаторам благодійної виставки-ярмарку - викладачам ЖРЦДЮТ Панчишин Ірині (керівник гуртків "Родзинка" і "Дивосвіт"), Кудик Оксані (керівник гуртка "Творча майстерня. Дизайн") та Попович Олі (керівник гуртка "Бісероплетіння"). Ваші вихованці не просто талановиті, а діти з надзвичайно добрим серцем та неосяжною душею!
Дякуємо "Радіо "ВЕЖА" за інформаційну підтримку!
Ну і, звичайно, найщиріші слова вдячності людям, без підтримки яких організація і проведення свята була б неможлива - це наші спонсори.
За надзвичайну "родзинку" цьогорічного свята - "жовківські балабухи" - дякуємо Ігору Жуку та Михайлу Сосновому (ПП "НАША").
За солодкі подарунки учасникам концертної програми "Різдвяні дзвіночки" велике спасибі пану Ігору.
За фінансову підтримку безмежно вдячні Тарасу Левицькому, Ростиславу Гапону (ТОВ "Росана-Галичина"), Василю Цибульському (магазин "4 сезони"), Юрію Малецькому (ТОВ «Технокап УА»).
За солодощі для учасників концертної програми "Різдвяна коляда в замку" та фінансову підтримку висловлюємо слова подяки Віктору Пехнику та Володимиру Парасюку.
За чудові подарунки, якими ми змогли нагородити переможців конкурсу "Різдвяне диво" вдячні Оксані Терех та Кредитній спілці "Вигода".
Ми щиро дякуємо й іншим небайдужим людям, які фінансово нас підтримали, однак побажали залишити своє ім'я в таємниці.
І на завершення - щира подяка всім, хто не побоявся морозу і прийшов до нас на свято, хто колядував та віншував разом з нами, кував у кузні, вчився робити ялинкові прикраси, розмальовував медові пряники чи просто пригощався "балабухами")))))