Візит представників австрійського Чорного хреста

          26-29 липня 2014 року в м. Жовква перебувала делегація представників австрійського Чорного Хреста в складі якої були: голова Тірольського відділення  Герман Хоттер та члени цієї організації   Франц Бількфелльнер та Ернест Муррер.

            Метою візиту було відвідування австро-угорських військових цвинтарів  Першої світової війни в с. Гійче Жовківського району, с. Черневе Мостиського району та селищі Івано-Франкове Яворівського району. На місцях оглянуто стан збереження цвинтарів та обговорено засади їх утримання. Окрім цього, гості ще відвідали цвинтарі у с. Липник Жовківського району та с. Ставки Яворівського району та розглянули питання на предмет їх можливої реконструкції.

            Узгоджено питання спорудження у місті Лієц в Тіролі дерев'яної  каплиці на кладовищі загиблих в роки Другої світової війни російських козаків  та членів їх сімей.

            У вересні цього року має відбутися візит  делегації з Тіроля у більшому складі у зв'язку із  сторіччям початку Першої світової війни. Державний історико-архітектурний заповідник у м. Жовкві готує відкриття музейної експозиції з нагоди  цієї події, у м. Жовкві   відбудеться вечір-реквієм .